paź
18
2021

Recenzja Bitcoin Profit: Czy mamy do czynienia z nielegalnym procederem?

Co to jest Bitcoin Profit i czy jest legalny?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to zapewne zostałeś nielegalnie nakłoniony do przyłączenia się do oszustwa Bitcoin Profit SCAM (znanego również jako BTC Profit). Zacznijmy od faktów, Bitcoin Profit SCAM jest fałszywym robotem kryptowalutowym, który został podchwycony przez różne sieci afiliacyjne i agencje medialne. Jeśli myślisz, że boimy się opublikować nazwiska winowajców stojących za tym potwierdzonym oszustwem finansowym, to masz rację, ponieważ nasi pracownicy otrzymywali porednie i bezpośrednie groźby prawie każdego dnia. Jednak naszym obowiązkiem jest ujawnienie oszustw kryptowalutowych i systemów typu “”get-rich-quick””, a Bitcoin Profit jest tego podręcznikowym przykładem.

BTC Profit (a także BTC Profit Now) jest reklamowany jako system, który pozwala zarabiać pieniądze nawet wtedy, gdy rynki się załamują, eliminując w ten sposób jakąkolwiek formę ryzyka dla twoich inwestycji.

bitcoin profit screen

Otrzymywaliśmy skargi dotyczące fałszywej platformy inwestycyjnej Bitcoin Profit od użytkowników, którzy twierdzą, że widzieli fałszywą reklamę na kanale CNN Tech, gdzie Richard Branson mówił o tym, ile pieniędzy zarobił używając tego oprogramowania. Niestety, internet roi się od tego typu zwodniczych i wprowadzających w błąd reklam w stylu wiadomości i wydaje nam się, że ten problem będzie tylko narastał. Widzieliśmy również wiele fałszywych recenzji Bitcoin Profit i jest to chyba najbardziej problematyczna kwestia, którą wykryliśmy.

Strony promujące to plugawe oszustwo są stronami partnerskimi, które za każdą referencję otrzymują prowizję od fałszywych zagranicznych brokerów za każdym razem, gdy ktoś w nie inwestuje. W naszym przypadku był to zespół Cryptonix, który jest własnością Wilkinson Europe LTD i ma zarejestrowany adres biznesowy w Wielkiej Brytanii. Dlatego nie popełniaj błędu dołączając do tego programu, ponieważ mamy niezbite dowody na oszustwa i nieuczciwą grę. Nadal wierzysz, że fałszywe sygnały i aplikacja handlowa Bitcoin Profit to legalny system? W takim przypadku zalecamy, abyś kontynuował czytanie naszej szczegółowej recenzji i trzymał się swojego portfela, ponieważ Bitcoin Profit został tak zaprogramowany, aby ukraść twoje pieniądze.

Oficjalna strona internetowa, strona logowania i strefa dla członków: Jest wiele stron internetowych Bitcoin Profit, które twierdzą, że są “”oficjalne””. Przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Bitcoin Profit - aktualizacje na bieżąco

Bitcoin Profit – aktualizacje na bieżąco:

  • Bitcoin Profit jest też sprzedawany jako “”Profit Bitcoin”” (zmienili to), ale jest to ten sam system.
  • Klienci rejestrujący się w Bitcoin Profit Scam zgłosili, że zostali przydzieleni do brokera o nazwie My Coin Banking, który jest brokerem offshore zlokalizowanym w Saint Vincent i Grenadynach.
  • Nowozelandzki FMA ostrzega przed Bitcoin Profit twierdząc, że nie jest on zarejestrowany jako dostawca usług finansowych.
  • Nowa wersja tej strony jest promowana jako “”brytyjski Bitcoin Profit””. Dodaliśmy oddzielną sekcję poniżej, która szczegółowo omawia ten najnowszy przypadek.

Dowody na oszustwo:

  • Poniżej zobaczysz główną stronę sprzedaży i obszar rejestracji dla oprogramowania Bitcoin Profit i aplikacji handlowej. Prawdziwym powodem, dla którego jest to tak przekonujące, jest postrzegana korzyść. Możesz sam zobaczyć, że głównym chwytem sprzedażowym jest “”zarabiaj miliony z Bitcoin, nawet gdy rynki kryptowalutowe są w rozsypce””. Musisz przyznać, że jest to bardzo intrygujące i prawdopodobnie jest to najlepsze hasło reklamowe, jakie nasz zespół widział od jakiegoś czasu (a widzieliśmy ich całkiem sporo.
  • Bitcoin Profit jest również reklamowany jako “”brytyjski Bitcoin Profit””. Dodaliśmy zrzut ekranu, jak wygląda nowa i zaktualizowana wersja strony internetowej. Zdecydowanie ma bardziej dopracowany wygląd i używa aktualniejszych wycinków wiadomości, ale nie mniej jednak jest to oszustwo. Nasi widzowie dotarli do tej strony po kliknięciu linków tekstowych w formie reklam podczas wyszukiwania w Internecie.
  • A poniżej nasz zespół umieścił Bitcoin Profit System tuż obok “”Cryptosoft”” (innej fałszywej aplikacji) do analizy porównawczej. Bardzo wyraźnie widać, że jest to replika oprogramowania lub rodzaj rozwiązania typu white label dla marketerów afiliacyjnych, którzy chcą podłączyć się do oszukańczej platformy oprogramowania i zacząć sprzedawać fałszywe aplikacje online, aby zbierać czeki prowizyjne.

Fałszywe referencje Bitcoin Profit

referencje Bitcoin Profit

Widzieliśmy już wcześniej fałszywe referencje, jednak te są po prostu zbyt oczywiste. To, co mamy tutaj, to zbiorowisko aktorów Fiverr, którzy otrzymują wynagrodzenie za kłamstwo i najwyraźniej wykonują całkiem przyzwoitą pracę w przekonywaniu ludzi do zapisania się do fałszywego oprogramowania handlowego. Zobaczcie sami, wkleiliśmy bezpośredni zrzut ekranu z witryny Bitcoin Profit jako punkt odniesienia, a tuż obok niego profil aktora i jego rolę. To naprawdę szokujące, gdy to widzisz, nieprawdaż?