paź
16
2021

Recenzja Betclic: Czy mamy do czynienia z legalnym kasynem? Opinia 2021

Betclic jest polską stroną sportową i kasynem. Chociaż w tej chwili nie ma w ofercie Betclic kodu bonusowego, możemy pokazać Ci, jak zdobyć bonus 888Sport, który jest o wiele lepszy niż jakakolwiek oferta Betclic!

Betclic

Betclic oferuje dobre gry hazardowe związane ze sportem, ale oferta kasyna jest nieco ograniczona dla fanów slotów i gier stołowych. Nie pozwól, aby to Cię zniechęciło – to świetna strona do zakładów sportowych, jeśli jesteś we Francji lub innym kraju europejskim. Oferta startowa Betclic prawdopodobnie jest powodem, dla którego zdecydowałbyś się spróbować. Przeczytaj więcej o Betclic w naszej recenzji poniżej i upewnij się, że sprawdzisz naszą recenzję Betonline lub ocenę Unibet, aby porównać te strony.

BetClic: Zalety i wady

  • Można grać w Polsce
  • Dobra oferta startowa Betclic
  • Przyzwoite kursy
  • Dobra oferta gier hazardowych
  • Brak kodu bonusowego Betclic
  • Oferty bonusowe

Kiedy zarejestrujesz się na stronie zakładów sportowych, możesz skorzystać z pierwszej z dwóch ofert Betclic. Postaw swój pierwszy zakład, a oni podwoją go za pomocą funduszy bonusowych, podobnie jak w przypadku Betfred – bonus od depozytu, SkyBet – kod promocyjny i Betdaq – kod bonusowy. Limit podwojenia wynosi 100€. Tak więc, jeśli postawisz 20€, Twój zakład będzie wynosił 40€, co daje Ci dość duże szanse na wygraną. Kiedy zarejestrujesz się w kasynie, otrzymasz od nich 100% wyrównania środków do 500€. Chcielibyśmy, aby program miał kod bonusowy Betclic, ale w tej chwili nie ma go w ofercie.

Jednak oferta Betclic jest naprawdę dobra i powinna dostarczyć Ci tego, czego oczekujesz. Wszystko to jest przedstawione w naszej recenzji Betclic i stanowi interesujące porównanie do naszej recenzji 5dimes. Możliwość wygrania pieniędzy za pierwszy zakład powinna być interesująca, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz.

Użyteczność, wygląd i wrażenia z gry

Betclic kod promocyjny zaklady

Betclic ma dobry wygląd. Wszystko jest biało-czerwone, co sprawia, że wygląda to dobrze zarówno na laptopie, jak i na telefonie. Wszystko jest rozmieszczone w sposób łatwy do użycia, a nawigacja po stronie jest prosta. Układ jest intuicyjny i zawsze można szybko znaleźć to, czego się szuka. Kasyno jest nieco skomplikowane ze względu na ograniczoną liczbę gier dostępnych na suwaku u góry. Wygląda jednak na to, że wciąż trwają prace nad rozwojem kasyna, co może wyjaśniać ten fakt – z niecierpliwością czekamy na rozwój sekcji kasyna.

Oferta startowa Betclic jest łatwo dostępna i bez problemu możesz się do niej zapisać. Chcielibyśmy, aby dostępny był kod bonusowy Betclic, ale niestety nie ma go w tej chwili. Strona jest dobrze zaprojektowana i ma europejski design. Wszystko to zostało wzięte pod uwagę w naszej ocenie Betclic. Zapoznaj się z naszą recenzją Intertops, aby zobaczyć, jak wygląda ich strona w porównaniu.

Płatności

Płatności na Betclic są dość nietypowe. Możesz wpłacić pieniądze poprzez Visa, MasterCard, Skrill, Maestro, Neteller, PaySafeCard i bezpośredni przelew bankowy. Za wpłaty nie są pobierane żadne opłaty. Jeśli chodzi o wypłaty, sprawy mają się inaczej. Strona mówi, że będzie stosować prowizje do wszystkich wypłat. Nie mówi jednak, jakie to będą koszty. Wiadomo jedynie, że będą się one “”różnić”” w zależności od wypłaty. Strona podaje jednak, że poinformuje Cię o wysokości opłaty przed podjęciem decyzji o wypłacie.

Nie widzieliśmy tego wcześniej na innych stronach i nie jesteśmy pewni, co to oznacza. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nie ma żadnego kodu bonusowego Betclic. Wypłaty za pośrednictwem kart Visa i MasterCard mogą trwać do pięciu dni. Wypłaty poprzez bezpośredni przelew bankowy mogą potrwać do siedmiu dni roboczych. Jest to standard dla kasyn online, więc nie mamy tutaj żadnych problemów.

Obsługa klienta

Betclic ma dobrą obsługę klienta, która jest na równi z tą, którą znaleźliśmy w naszej recenzji Fun88. Są dwa sposoby kontaktu z nimi. Jednym z nich jest czat na żywo. Dzięki temu uzyskasz dość szybką odpowiedź. Może pojawić się problem z językiem, jeśli mówisz tylko po angielsku, ale nam udało się porozumieć. Innym sposobem na kontakt jest e-mail. Otrzymanie odpowiedzi zajmie Ci co najmniej 24 godziny, jeśli nie dłużej. To długo, jeśli masz problem i potrzebujesz go szybko rozwiązać. Podczas kontaktu mailowego ich angielski jest o wiele lepszy niż na czacie na żywo.

Po raz kolejny nie ma kodu bonusowego Betclic, więc nie musisz o niego pytać. Jednakże mogą oni wyjaśnić ofertę Betclic, jeśli zapytasz ich o to bezpośrednio. Dział obsługi klienta jest sprawny, ale nie najlepszy. To wszystko ma wpływ na naszą ocenę Betclic, a także na obsługę klienta w naszych opiniach na temat zakładów sportowych i Bovady.