paź
10
2021

Najlepsi polscy brokerzy handlujący amerykańskimi akcjami online

ranking brokerów

Kapitał ETX handlujący amerykańskimi akcjami

Istnieje wiele korzyści związanych z handlowaniem akcjami poza Stanami Zjednoczonymi. Nie tylko kursy wymiany mogą być korzystniejsze, ale również godziny handlu mogą być korzystne dla tych, którzy mają już pełnoetatowe zatrudnienie. Należy jednak zawsze sprawdzić, którzy brokerzy są zarejestrowani i zapewniają platformy do handlu tymi akcjami. Dla ułatwienia zebraliśmy listę najlepszych polskich zarejestrowanych brokerów.

Polecany Broker:

1. ETX Capital
(Nadzorowany przez KNF, #124721)

ETX-TraderPro

Wykorzystując Trader Pro, jak również popularną platformę Meta Trader 4, ETX Capital jest jedną z najbardziej popularnych opcji dla tych, którzy chcą handlować amerykańskimi akcjami. ETX Capital został założony w 2002 roku i cieszy się zaufaniem ponad 50 000 traderów. Większość akcji amerykańskich jest prezentowana inwestorom za pomocą Amerykańskich Kwitów Depozytowych (ADR). ETX Capital zapewnia inwestorom szereg akcji do wyboru. Amazon, Facebook i Apple to tylko kilka przykładów spółek blue-chip, które są dostępne.

Amerykańskie rynki obejmują NASDAQ, S&P 500 i Dow Jones Industrial Index. Handel oparty na wykresach, transakcje wykonywane jednym kliknięciem i gwarantowane stop lossy to kilka dodatkowych narzędzi wspomagających zarządzanie ryzykiem, które są dostępne do dyspozycji każdego inwestora. Ponadto, można rozważyć dźwignie tak wysokie jak 400:1. Są one obarczone sporym ryzykiem i powinny być stosowane tylko wtedy, gdy zostaną dokładnie przeanalizowane.

2. AvaTrade

Podobnie jak brokerzy wymienieni powyżej, AvaTrade oferuje amerykańskie akcje poprzez system handlu CFD. Główne giełdy obejmują Dow Jones Industrial Average, NASDAQ i NYSE. Do znanych akcji w ich ofercie należą Apple, Coca-Cola i Google. Inną wartą wspomnienia zaletą jest to, że AvaTrade oferuje dość imponujące spektrum portali handlowych. Są to:

 • ACT
 • Auto Trader
 • AVA Mobile Trader
 • Meta Trader 4
 • Meta Trader Mobile

Elastyczność ta ma na celu zaspokojenie potrzeb zarówno początkujących jak i profesjonalnych traderów. AvaTrade wprowadziła również handel społecznościowy jako część swojej istniejącej architektury. Sygnały handlowe, komentarze, wiadomości na żywo i możliwość śledzenia działań innych inwestorów to znaczące korzyści. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy nie są do końca zaznajomieni z amerykańskim rynkiem. Ponieważ AvaTrade otrzymała nagrodę Best Broker Award od FX Empire w 2015 roku, to rzeczywiście warto przyjrzeć się bliżej tej firmie.

3. Core Spreads

Core Spreads

Core Spreads zapewnia dwie różne platformy dla klienta do wyboru. Są to CoreTrader i Meta Trader 4. Należy pamiętać, że CoreTrader jest przeznaczony do zakładów spreadowych, podczas gdy Meta Trader 4 jest nastawiona na pozycje CFD. Podczas gdy platforma ta może być wykorzystywana do czerpania zysków z indeksów i ruchów na całym rynku, Core Spreads obecnie umożliwia użytkownikowi inwestowanie w ponad 500 amerykańskich akcji. Oto kilka przykładów:

 • Apple
 • Facebook
 • Twitter
 • Goldman Sachs
 • Microsoft

Wszystkie ceny są aktualizowane w czasie rzeczywistym i podobnie jak w przypadku innych renomowanych brokerów, platformy kompatybilne z urządzeniami mobilnymi są standardowymi udogodnieniami. Jedną z ostatnich zalet jest to, że śledząc Core Spreads na portalach społecznościowych, przyznawane są “”Punkty Core””. Będą one określać wszelkie prowizje na następny miesiąc.

4. London Capital Group

London Capital Group

Jedną z cech London Capital Group jest to, że niskie minimalne poziomy wejścia są idealnie dopasowane do potrzeb zachowawczych inwestorów. W ten sposób można obsłużyć nawet mniejsze portfele, podczas gdy znany system Meta Trader 4 zapewnia wgląd i przejrzystość wymaganą do realizacji właściwych pozycji we właściwym czasie. Marże tak niskie jak 5 procent są korzystne dla tych, którzy mają nadzieję zyskać na transakcji, angażując tylko niewielką część swoich środków.

Scalping i hedging są dozwolone, a oprogramowanie London Capital Group jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows i Android. Spready tak niskie jak 2 centy mogą umożliwić bystremu inwestorowi czerpanie zysków z nawet najmniejszych ruchów.

5. Plus500

Plus500 to kolejna renomowana platforma. Portal ten został założony w 2008 roku i zapewnia własną architekturę handlową (Plus500 Web Trader). Osoby zainteresowane handlem amerykańskimi akcjami ucieszy fakt, że dostępne są zarówno opcje small-cap, jak i blue-chip. Niektóre z popularnych akcji obejmują:

 • Chesapeake Energy
 • Abercrombie & Fitch
 • Boston Scientific
 • Nike
 • JP Morgan

Należy pamiętać, że do wyboru są jeszcze setki innych. Plus500 oferuje również wstępnie zdefiniowane limity zysków i strat; idealne rozwiązanie dla ostrożniejszych inwestorów. Do otwarcia konta wymagany jest minimalny depozyt w wysokości 100 euro (lub w równoważnej walucie). Inne przydatne instrumenty obejmują alerty e-mail i mobilne, gwarantowane wpłaty, trailing stop i rachunki demonstracyjne. Dźwignie w wysokości 20:1 są dostępne dla wszystkich amerykańskich akcji. Jednakże, należy do nich podchodzić z pewną dozą ostrożności. Dźwignia w każdej transakcji może oznaczać zarówno duże zyski, jak i duże straty.